Serce 0 Ulubione

Mieszkania Śrem Borgowo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Uwaga: zdjęcia mieszkania zostaną dołączone do ogłoszenia w terminie kilku dni. Wynajmij mieszkanie mieszkaj jak w domu! Polecam do najmu mieszkanie 5 pokojowe położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane Śrem

Słoneczne Wzgórze,Śrem

497 000 zł69 m² 7 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalnie urządzone oraz znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2 - poziomowe w Śremie na ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł63,80 m² 6 097,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 832 zł44,56 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Roweckiego w Śremie - idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,71 m² 6 901,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,71 m , położone na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12 w Śremie.

Szczegóły ogłoszenia

428 650 zł44,91 m² 9 544,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy ulicy Sikorskiego 51 w Śremie, w starannie zaprojektowanej inwestycji z windą znajduje się mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 usytuowane na 3 piętrze. Winda zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł139,16 m² 2 730,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal idealny jako inwestycja kapitału. Nieruchomość położona w Śremie przy ulicy Kościuszki, podzielona na dwa mniejsze mieszkania. Pierwszy lokal składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 600 zł41,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mickiewicza 21 Residence to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z kameralnym charakterem i wysokim standardem wykończenia. Powstające tu 40 mieszkań to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,70 m² 6 268,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 47,7 mkw usytuowany na 3 piętrze w Śremie przy ul. Okulickiego W skład 3 pokojowego mieszkania wchodzą: 2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij