Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Śrem – oferty mieszkań w Wielkopolsce

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie, ul. Komorowskiego

Śrem,wielkopolskie

349 000 zł64,50 m² 5 410,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zależy Ci na niezależnym układzie pomieszczeń? Chcesz urządzić mieszkanie wg własnego gustu, a to, że jest ono dostępne od zaraz będzie dodatkowym atutem? Poszukujesz nieruchomości idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł43,50 m² 6 664,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 43 m w miejscowości Śrem idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Śrem, ul. Sikorskiego 4 Najem okazjonalny - minimum rok Kuacja 3600 pln Lokalizacja: śrem, ul. Sikorskiego 4 Piętro: 3. piętro Układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku w Śremie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł59,60 m² 7 197,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Śremie przy ul. Chłapowskiego 8. Lokal o pow. 59,6mkw, usytuowany na parterze w skład którego wchodzą: pokój dzienny, dwie sypialnie, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,60 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 48,6 mkw położony w Śremie przy ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 9/4. W skład mieszkania usytuowanego na 1 piętrze wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,40 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulna kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, z wydzielonym dodatkowym pokojem, położone na parterze w Śremie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł44,91 m² 10 754,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy ulicy Sikorskiego 51 w Śremie, w starannie zaprojektowanej inwestycji z windą znajduje się mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 usytuowane na 3 piętrze. Winda zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Roweckiego w Śremie - idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł74 m² 4 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 74 mkw położony na 3 pietrze w Śremie przy ul. Chopina 4. W sklad mieszkania wchodza 3 sypialnie, pokòj dzienny, kuchnia, korytarz, lazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,04 m² 10 159,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54,04m , położonego w nowym budownictwie przy ul. Roweckiego 18 w Śremie. To idealne miejsce dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,71 m² 6 901,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,71 m , położone na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12 w Śremie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Śrem,wielkopolskie

829 000 zł103,92 m² 7 977,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności i komfortu życia poza miastem, bez rezygnacji z funkcjonalności! Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Śrem,wielkopolskie

399 000 zł63,80 m² 6 253,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie w atrakcyjnej części Śremu przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł139,16 m² 2 730,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal idealny jako inwestycja kapitału. Nieruchomość położona w Śremie przy ulicy Kościuszki, podzielona na dwa mniejsze mieszkania. Pierwszy lokal składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,30 m² 5 525,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone w Śremie przy ul. Chłopowskiego 6, na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym, do delikatnego remontu Własność -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł64,80 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,70 m² 6 268,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 47,7 mkw usytuowany na 3 piętrze w Śremie przy ul. Okulickiego W skład 3 pokojowego mieszkania wchodzą: 2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł28,34 m² 4 763,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w miejscowości Śrem ul. Zachodnia 27, na którą składa się prawo.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,40 m² 6 469,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Chłapowskiego 18/32. W skład lokalu usytuowanego na parterze budynku wchodzą: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj bez stresu - wszystko gotowe! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone w świetnej lokalizacji w Śremie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie będzie rozsądną alternatywą dla rodziny, która chce wygodnie mieszkać w lokalizacji pełnej udogodnień - bez konieczności przeprowadzania remontu po zakupie. Lokal oferuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł56,40 m² 5 053,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,40 m , położone na 4 piętrze w Śremie przy ul. Komorowskiego 1. Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej i w.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-26

340 000 zł57,20 m² 5 944,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,2 m , zlokalizowane w Śremie przy ulicy Adama Mickiewicza. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 600 zł41,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mickiewicza 21 Residence to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z kameralnym charakterem i wysokim standardem wykończenia. Powstające tu 40 mieszkań to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,70 m² 9 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 47,7 m2, położonego nad Zalewem, idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Śremie przy ul. Poznańskiej 18. W skład lokalu o pow. 54 mkw, usytuowanego na 4 piętrze wchodzą: 3 pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł42,27 m² 11 000,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2- pokojowy lokal mieszkalny / usługowy wraz z ogródkiem. Nieruchomość usytuowana jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł38,82 m² 11 051 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,82 m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 3,64 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w zabudowie wielorodzinnej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49,30 m² 28,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przestronne mieszkanie położone na ulicy Chłapowskiego w Śremie. Lokal ma 49,3 m2 i składa się z następujących pomieszczeń: - korytarz - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Śrem

Śrem,wielkopolskie

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Uwaga: zdjęcia mieszkania zostaną dołączone do ogłoszenia w terminie kilku dni. Wynajmij mieszkanie mieszkaj jak w domu! Polecam do najmu mieszkanie 5 pokojowe położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł63,80 m² 6 097,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38,90 m² 6 812,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne i gotowe do zamieszkania lub do własnej aranżacji dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł52,40 m² 6 822,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalne o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 4/50. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,30 m² 5 456,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ulicy Chłapowskiego w Śremie. Lokal ma 49,3 m2 i składa się z następujących pomieszczeń: - korytarz - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe, jasne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 - ostatnim piętrze budynku przy ul. Roweckiego 12 w Śremie, to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł59,10 m² 7 089,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o pow. 59,1 mkw położnego w Śremie, przy ul. Paderewskiego 8. W skład lokalu usytuowanego na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,10 m² 5 752,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł34,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

333 000 zł28,29 m² 11 770,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 28,29 m , położona na 1 piętrze nowego budynku przy ul. Hebanowej w Psarskim. Mieszkanie od zaraz idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Śrem +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Helenki,Śrem

499 000 zł64 m² 7 813,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

/Покупець не сплачує комісію. Niższa cena obowiązuje do końca kwietnia. Nie chcesz iść na kompromisy? Zastanawiasz się, czy wybrać życie pod miastem i codzienne dowożenie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij